Beijing Instant Booking.com
Užívateľské meno / E-mailová adresa

Heslo
Zabudli ste heslo?
Nie ste ešte členom?  Zaregistrujte sa tu
Hotely?  Vytvoriť účet
Affiliate programy Odkaz na Beijing Instant Booking platobné služby rezervácie motora
 

Rezervačný systém

 
Úvodná stránka

Spolupracujte s nami

Pridať hotel

Rezervačný systém

Manažér kanál

Partnerský program

Odkaz na nás

Motory rezervácie pre Hotel webové stránkyMotory rezervácie pre Hotel webové stránky

Prečo si vybrať Instant World Booking pre vaše webové stránky rezervačného motora?

Sčítané a podčiarknuté, Instant World Booking ponúka väčšiu prispôsobenie pre vaše webové stránky, flexibilitu s klientskych vkladov a platieb a jednoduchšie nastavenie. Ešte lepšie, je to lacnejšie, než žiadne riešenie, môžete nájsť inde. Budeme aj nainštalovať pre vás zdarma. Prosím, pozrite sa na ostatné rezervačné systémy pre vaše webové stránky, potom v porovnaní s Instant World Booking.

Iba Instant World Booking ponúka "najlepšiu Ekonomicko záruky". Ak uvažujete o ďalšiu službu s podobnými vlastnosťami, dajte nám vedieť. Garantujeme, že budeme poskytovať rovnaké (a obvykle lepšia) službu za nižšiu cenu. Prečo nie zvýšiť ziskovú maržu dnes?

Už rezervačného systému pre váš hotel, B & B, alebo hostel webové stránky?

Informujte sa o našich špeciálnych zliav pri prepnutí dnes od konkurenčného operátora.  Kontaktujte nás

Pozrite sa na naše demá rezervačného systému

Niekedy obrázok vydá za tisíc slov. Každá ukážka predstavuje ukážkový domovskú stránku k hotelu. Aj keď sa jedná o fiktívne hotely, budete okamžite vidieť silu našej plne integrovaná rezervačného systému.  Konieckoncov, Rezervačný systém je viac ako len "Rezervovať" tlačidlo. Predstavte si neobmedzené možnosti prispôsobenia a integrácie pre svoje webové stránky. Napriek tomu, tieto implementácie sú veľmi jednoduché na implementáciu.

Demonštrácie 1    "Rýchlo"
kliknite tu
Demonštrácie 2    "Jednoduchý"
kliknite tu
Demonštrácie 3    "Elegantná"
kliknite tu

Aká je najnižšia cena za plne prispôsobiteľné rezervačného systému pre vaše webové stránky?

Instant World Booking má odpoveď: 1.9%.  V porovnaní s rýchlosťou aspoň 5% alebo viac (percento z celkovej hodnoty rezervácie) pre takmer všetky konkurenčných poskytovateľov. To je aspoň 60% úspora iba výberom Instant World Booking.

Flexibilné cenových ponúk pre každý rozpočet a služieb úrovni


IWB ŠtátZákazník platenieIWB FunkciaOstatní poskytovatelia
< 1.9%<= 8%U niektorých nehnuteľností, môže byť vlastné ceny štruktúrovaný, čo vedie k takmer bezplatné riešenie.Nie je k dispozícii.
1.9%8%Typická možnosť rozpočtu.
Základný rozpočet na rezervačný systém so všetkými funkciami, ktoré ponúkajú v demo
Ostatní poskytovatelia účtovať vyššiu cenu (aspoň 5% -10% a viac) na úrovni rozpočtu služby.
5%35%Najobľúbenejšie variantom.
Vyššie vklady zákazníkov zvýši bezpečnosť Vašich osobných údajov.

Full No-show (nedostavenie sa) a zrušenie ochrany.
Nie je k dispozícii.

Ostatní poskytovatelia účtujú toľko za nižšou úrovňou služieb (pozri typické cenovo dostupné).

Ostatní poskytovatelia nemôže zhromaždiť viac ako 10% vkladu.
> 5% >= 50%Zbierajte vyšší limit pre vklady od svojich zákazníkov.

Full No-show (nedostavenie sa) a zrušenie ochrany.
Nie je k dispozícii.

Ostatní poskytovatelia nemôže zhromaždiť viac ako 10% vkladu.

Pôsobíme vo všetkých trhu cestovného ruchu a oblasti na Zemi. Sme si vedomí toho, že potreby našich hotelových partnerov, rozpočty, a zložitosť sa značne líšia.  To je dôvod, prečo ponúkame flexibilné ceny. Náš rezervačný systém je možné prispôsobiť, aby zodpovedali vášmu rozpočtu. Pozri tabuľku na príkladoch. Kontaktujte nás ešte dnes dostať špeciálne ceny pre vaše webové stránky.  Kontaktujte nás

Ďalšie otázky týkajúce sa cien a služieb


Čo myslíš tým "takmer bezplatné riešenie"?

Ako už bolo spomenuté, naše služby a cien sú vysoko prispôsobiteľné. To znamená, že môžeme skontrolovať rezervácie rysov a trendov, a navrhnúť konkrétne štruktúru poplatkov, ktoré môžu ušetriť peniaze. V mnohých prípadoch sú náklady môžu byť výrazne nižšie ako naše najnižšej nominálnej výške 1,9%. To prispieva k značným úsporám viac než akékoľvek konkurenčné poskytovateľa. Kontaktujte nás ešte dnes pre cenovú ponuku.

Sú moji zákazníci účtovaný servisný poplatok?

Vaša rezervácia motor nebude účtovať svojim zákazníkom servisný poplatok, ak chcete, aby. Poplatky služieb zákazníkom nie je nikdy nutné pre rezervačného systému. Servisné poplatky sú proste jedna voliteľná funkcia, ktoré môžu byť použité k zníženiu svoje náklady.

Môžem ešte držať všetky svoje ostatné služby tretích strán a softvér pri použití tohto rezervačného systému na mojich webových stránkach?

Áno. Na rozdiel od iných poskytovateľov, ktoré vyžadujú použiť ich CMS, dostupnosť kalendáre, správa majetku, alebo iný softvér denne, Instant World Booking nemá žiadny takýto požiadavku. Ak používate náš rezervačný motora, môžete ušetriť peniaze a pritom stále používať všetky ostatné služby a poskytovateľa, ktoré chcete.

Musím použiť iné služby alebo softvéru v Instant World Booking?

Nie, ale, prosím, neváhajte a pozrite sa na naše ďalšie marketing, online rezervácie a platby služby.

Čo je to Full No-show (nedostavenie sa) a zrušenie ochrany?

Ponúkame túto dôležitú funkciu, takže už nikdy nebudete musieť starať o zrušení alebo zákazníkov, ktorí nedorazí. Táto záruka nie je k dispozícii z iného poskytovateľa. Táto funkcia vám zaručuje stále vypláca, aj keď hosť nedokáže ukázať, alebo zruší neskoro. Môžete si vybrať svoj vlastný flexibilné storno podmienky. Môžete si zvoliť ľubovoľnú zrušenie trestu sumu, ktorú chcete, až do 100% z vybranej sumy, a lehotu na zrušenie do 90 dní pred check-in. Pre no-show (nedostavenie sa), dostanete plnú platbu vybranej sumy, menej provízie.

Ako môžem získať svoje vklady platby?

Môžete si vybrať. Pohodlné platobné možnosti v súčasnej dobe patrí 1) Bank drôt, 2) bankovým prevodom - elektronický prevod finančných prostriedkov, 3) PayPal, 4) bankový šek denominované vo vašej vlastnej mene a 5) priamy vklad na americkej banky. Tieto flexibilné možnosti umožňujú prijímať finančné prostriedky, či elektronicky alebo fyzického dodania.

Aké zľavy sú k dispozícii, keď prejdem dnes od konkurenčného poskytovateľa?

Chceme, aby ste vedeli, aké ľahké je ušetriť peniaze tým, že prefinancovaním. Ak v súčasnosti používate konkurenčné rezervačného systému, dajte nám prosím vedieť. Budeme ponúkajú nielen nižšiu cenu, ale tiež je vám zvláštne motiváciu prejsť dnes. Pamätajte si, že po prepnutí do Instant World Booking, môžete aj naďalej používať všetky ostatné služby tretích strán.

Kúpte si novú rezervačného systému pre vaše webové stránky dnes.   Plne integrovaná - Ďalšie funkcie - Nižšie náklady

Ak ste si prezeral ukážky a informácie vyššie, už viete, že môžete okamžite ušetriť peniaze, zvýšiť ROI (návratnosť investícií), a zlepšiť funkčnosť vaše webové stránky s modernou rezervačného systému. Nie je absolútne žiadna povinnosť snažiť naše on-line rezervácie pre vaše webové stránky a žiadne náklady na dobývanie nastaviť. Ak nie ste spokojní, dajte nám vedieť.

Stále nie ste presvedčení? Iba Instant World Booking ponúka všetky tieto jedinečné vlastnosti a výhody:


1.Viacjazyčný - Umožní zákazníkom rezervovať s vami v ich vlastnom jazyku. Dokonca sú viacjazyčné funkcie priamo na vašej domovskej stránke (pozri Demo 1)
2.Viac mien - Zákazníci si môžu prezrieť ceny a platby v ich vlastnej mene, než rezerv. Tým sa zvyšuje dôveru a znižuje možnosť zámeny nad nákladmi.
3.Ochrana proti no-show (neschopnosť dosiahnuť) a zrušenie - Zvýšenie bezpečnosti Vašich osobných údajov s overený vklad platieb. Bez obáv opäť o neskoré zrušenie alebo hostí, ktoré sa ukážu.
4.Viac platobné metódy - Môžete si vybrať, ako prijímať platby? Ponúkame viac elektronických platobných metód, ktoré uľahčujú prijímať finančné prostriedky, prakticky v každom regióne sveta.
5.Celkom integráciu s vašej webovej stránky - Náš rezervačný systém je plne prispôsobiteľný pre integráciu s vašej webovej stránky akýmkoľvek spôsobom chcete. Pozrite sa na ukážky vyššie pre príklady.
6.Zadarmo nastavenia a inštalácie pomôcť - Potrebujete pomoc inštaláciu nového rezervačného systému? Budeme poskytovať poradenstvo a pomoc, alebo dokonca nainštalovať to pre Vás zadarmo. Môžete si vybrať.
7.Zhromažďovať všetky vkladu - Len Instant World Booking umožňuje zvoliť vklad sumu, ktorú chcete vyberať od svojich zákazníkov.
8.Zbierajte zostatky z hostí kreditnou kartou - (Voliteľne) Použite náš voliteľný platobný systém pre zber zostatkov k neskoršiemu dátumu, od svojich zákazníkov. V kombinácii s našou rezervačného systému, tabúľ Payments ponúka kompletné kreditnou kartou riešenie pre Vášho hotela.  Ďalšie informácie o platobnej tabúľ
9.Hodnotenie klientov - (Voliteľne) zhromažďovať recenzia od svojich zákazníkov a zobraziť ich na vaše webové stránky alebo rezervácie stránku. Vaša rezervácia motor sa automaticky integruje do nášho hodnotenia systému, čo vám umožní zbierať a zdieľať cenné informácie od svojich zákazníkov.
10.Najlepšie Ekonomika Záruka - Ak v súčasnosti používate iného poskytovateľa rezervačného systému pre Váš hotel, hostel alebo ubytovanie s raňajkami, garantujeme, že Vám môžeme ponúknuť rovnakú alebo lepšiu službu pre lepšiu ekonomiku. Všetko, čo musíte urobiť, je kontaktovať nás a opýtať sa. Takže, prečo nie začať sporiť dnes?  Kontaktujte nás
BeijingInstantBooking Odkazy:    Beijing Instant Booking Úvodná stránka  |   Podpora  |   Navrhnite si hotel  |   Hľadať hotely  |   Hodnotenie  |   Napísať recenziu  |   Víkendové Sign-in  |   Prihlásiť sa k odberu newslettera  |   Odhlásiť sa   |  Pridajte sa k nám na Facebooku   |     |  Sledujte nás na Twitteri   |     |  
Pomocou našich služieb:    Všeobecné Podmienky  |   Ochrana osobných údajov a Bezpečnostná politika  |   Ako to funguje  |   Pridajte svoj Hotel  |   Spolupracujte s nami  |   Rezervačný motora   |   Správa kanálov   |   Affiliate programy   |   Odkaz na nás   |   Platobný systém   |   Správa nehnuteľností systému   |   XML kanály
Instant World Booking Globálne:    China Hotely - Rezervácie  |   China Hostely - Rezervácie  |   China Bed & raňajky - Rezervácie